Vaše investice v dobrých rukou zkušených profesionálů ATRIS

Vstupte do světa investic do nemovitostí s jistotou a profesionálním přístupem díky ATRIS IS, kde největším akcionářem jsou majitelé renomované developerské společnosti Amadeus Real Estate. S více než 30 lety zkušeností na realitním trhu a desítkami úspěšně dokončených projektů, máte jistotu, že vaše investice jsou v bezpečných rukou.

Prověřené know-how a zkušeností v oblasti investic do nemovitostí a developmentu zajišťuje, že investiční příležitosti fondu jsou maximálně efektivní a přináší vysoké zhodnocení. Díky tomuto přístupu se ATRIS IS stává silným hráčem na trhu investic do nemovitostí a dokáže nabídnout svým klientům přístup k unikátním a inovativním projektům.

Akcionáři
Martin a Václav Klánovi

„Prostřednictvím investiční společnosti a jí spravovaných nemovitostních fondů chceme investorům nabídnout léty prověřené know-how a zkušenosti v oblasti investic do nemovitostí a developmentu. Budeme chtít posílit pozici investiční společnosti vytvořením dalších fondů, a to včetně fondů kvalifikovaných investorů, a získat pod správu již existující atraktivní fondy. Počítáme s tím, že portfolio investic rozšíříme i o prémiové projekty skupiny Amadeus Real Estate, jako je například Obchodní dům Máj, kde probíhá jeho celková rekonstrukce,“ říká Martin Klán.

„Připravujeme i další novinky, které určitě budou pro investory fondu Realita přínosné. Chceme fondu dodat větší dynamiku růstu, rozšířit portfolio nemovitostí o atraktivní projekty také z pražského regionu, a ještě více diverzifikovat stávající portfolio. Chceme fond s dobrou a dlouhodobě udržitelnou výnosností. Větší síla fondu bude mít pozitivní dopad i na investice jeho stávajících klientů,“ uvádí Václav Klán mladší.